Znajdz odpowiedzniego pracownika
Skontaktuj się z nami

Rekrutacja i selekcja

W naszej bazie posiadamy dziesiątki aplikacji osób, które mogą szybko podjąć pracę w Twojej firmie.

Dlaczego pośrednictwo?

Rynek pracy w ostatnich latach przeszedł szereg zmian, co sprawiło, że zatrudnienie odpowiednich osób w wielu firmach stało się trudniejsze, niż kiedykolwiek. Jednocześnie koszt pozyskania nowego pracownika znacząco wzrósł, co postawiło przedsiębiorstwa w niełatwej sytuacji kadrowej Stąd warto skorzystać z zewnętrznych źródeł pozyskiwania zasobów ludzkich.

Nowoczesna rekrutacja

Nasza firma proponuje pośrednictwo w sprowadzeniu pracowników, dzięki którym Twoja działalność będzie odnosić kolejne sukcesy i skutecznie realizować cele biznesowe. Nie pozwól, aby brak wykwalifikowanej kadry negatywnie wpłynął na przebieg procesów w Twojej firmie.

Znalezionych pracowników

Klientów

Opublikowanych ofert

Szukasz pracownika? Sprawdź naszą ofertę

Rekrutacja

Naszym celem jest przedstawienie Twojej firmie wiarygodnych, zmotywowanych pracowników. Staramy się, aby uniknąć niedopasowanych kandydatów. Aby to osiągnąć, przeprowadzamy testy kompetencji, przygotowane pod kątem konkretnych przedsiębiorstw i stanowisk.

Selekcja

Sprawdzamy również kandydatów pod kątem odporności na stres czy w sytuacji pracy za granicą, z dala od rodziny. dzięki czemu masz pewność, iż kandydat będzie przygotowany do pracy w Twojej firmie. Stawiamy tylko na najlepszych!

Doradztwo

Do naszych usług należy pośrednictwo pomiędzy kandydatem na pracownika a pracodawcą oraz doradztwo. Oznacza to, iż podpowiemy, jacy pracownicy najlepiej sprawdzą się, np. w logistyce (prace magazynowe, produkcja czy inwentaryzacja.

.

Praca